I když je zima stále ještě v plném proudu a jaro zatím v nedohlednu, možná už nyní přemýšlíte, jak si užijete teplejší dny plné sluníčka na vaší zahrádce. Rádi pořádáte na zahradě různé párty, grilování nebo oslavy narozenin? Pokud ano, určitě by se vám k takovým příležitostem hodil zahradní párty stan, který vám dokáže ještě více zpříjemnit pobyt na čerstvém vzduchu už jenom například tím, že můžete zůstat venku i v případě nepříznivého počasí, kdy vás zaskočí nečekaný déšť, vítr nebo se horké sluneční paprsky stanou neúnosné.

Jak ale vybrat správný párty stan, aby byl přesně podle našich představ?

Na trhu jsou v dnešní době v nabídce party stany různých velikostí, mnoha barev, designů i různé kvality provedení.

Rozhodujeme-li se jaký party stan si máme vybrat, je kromě ceny velmi důležité vybrat pro kolik osob bude stan určený. Pokud například potřebujeme stan pro 10 až 16 osob, mohl by nám dobře posloužit stan ve velikosti 3 x 6 metrů. Důležité také je, jak často budete party stan skládat. K častějšímu skládání je více vhodný párty stan nůžkový, který je lehký, stabilní a snadněji se skládá.

Před výběrem je také velmi vhodné přemýšlet i o funkci párty stanu. Zda má sloužit jako ochrana proti slunci, dešti nebo i větru. Podle těchto kritérií bychom měli zvolit kvalitu materiálu, ze kterého se párty stany vyrábí.

K zahradním párty stanům si můžeme pořídit i další příslušenství, jako jsou bočnice, sítě proti obtížnému hmyzu nebo například baldachýn, který se určitě hodí k romantickým oslavám, jako je například svatba.

Pokud potřebujete s výběrem stanu pomoci, neváhejte vyhledat specializovanou firmu, která se zaměřuje na půjčování nebo prodej párty stanů. Odborní pracovníci vám s výběrem pomohou, zajistí dopravu i následnou montáž přesně tam, kde potřebujete, k vaší úplné spokojenosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *